MÖBLER / Bord / Soffbord 9952076
nr 995 2076
Soffbord
teak, Johannes Andersen, Trensum, längd: 160 cm, djup: 54 cm, höjd: 52 cm, små skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:46:01
2.600 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.600 kr
16 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal